Przewodniki

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewodnikami

Po podjęciu decyzji Gdzie Płynąć zapraszamy do zapoznania się z przewodnikami, gdzie w jednym miejscu zgromadzone będą przydatne informacje ułatwiające przygotowanie do wyprawy zarówno Skiperów, Organizatorów wyjazdów czy też Załóg.
Przewodniki będą umieszczane sukcesywnie, tak więc zapraszamy do zaglądania w to miejsce. 

Dla żeglarzy podróżników

Nie są to typowe przewodniki turystyczne – są dedykowane głównie dla żeglarzy podróżników.

Każdorazowe przygotowanie rejsu, szczególnie w te bardziej egzotyczne akweny, wymaga od odpowiedzialnego Skipera lub Organizatora rejsu zdobycie  informacji ułatwiających zarówno zorganizowanie rejsu, jego atrakcyjny przebieg, jak również informacji, które mają wpływ na bezpieczeństwo w trakcie rejsu.

Z własnego doświadczenia wiem jak dużo  czasu pochłania zdobycie tych informacji w internecie, czasopismach, książkach, locjach, jak i od osób, które miały szczęście  poszczególne rejony już odwiedzić.

DSCN5626

Dlatego podejmuje próbę pomocy wszystkim zainteresowanym Skiperom, Organizatorom rejsu i Załogom poprzez publikacje przewodników ADventure Czarter, które w jednym miejscu będą zawierały wszystkie te ważne  informacje. 

Przewodniki te powstają  na  podstawie   własnych doświadczeń  i obserwacji  oraz  informacji zebranych z  różnorodnych źródeł zewnętrznych.

Będę wdzięczny też za Wasze  uzupełnienia treści naszych przewodników jeżeli uważacie, że mogą być istotne dla Skiperów i Organizatorów rejsów i dzięki temu w  przyszłości dobrze służyć całej naszej braci żeglarskiej.

W takim przypadku proszę o kontakt na adres e-mail:  info@adczarter.pl

IMG_6315